TIMMERMANS, Felix

Handgeschreven briefkaart aan een beste vriend
€120 - €180

"Briefkaart, handgeschreven in rode inkt, gesigneerd ""uw Felix Timmermans"", gedateerd 14 oct. 1927, op de voorzijde een mooie kleurillustratie met zicht op de Sint-Gummaruskerk, gemonogrammeerd FT. Bijgevoegd: Handgeschreven briefkaart, gesigneerd ""uw Felix Timmermans"", gedateerd 29 oct. 1928, met het typische briefhoofd. Felix Timmermans lobbyt i.v.m. de zaak Alfons De Weert. + Handgeschreven briefkaart gele briefkaart aan Dhr. Op de Beeck (Antwerpen), gedateerd 17 nov. 1925, gesigneerd ""uw Felix Timmermans"" (samen: 3 stuks)"