TIMMERMANS, Felix

Briefkaart aan Gerard Walschap
€120 - €180

"Handgeschreven briefkaart aan Gerard Walschap, Lemméstraat 12, gesigneerd ""uwen Felix Timmermans"", gedateerd 28 Jan. 1937, met het typische briefhoofd. Bijgevoegd: Getypte briefkaart aan Dr. F. Vandervaeren, Hoeilaart, gesigneerd ""uw Felix Timmermans"", gedateerd 24-9-1937. Onderwerp: uitstel van een lezing over Pieter Breughel. + Uitnodiging op naam van Felix Timmermans voor de receptie van ""Les Représentants de la Littérature Belge"", in het Hôtel Salomon de Rotschild (Parijs)"