[MENSINCK, Theodorus]

Het oprechte Roomsch-Catholyck mondt-stopperken, vervattende de verschillen des geloofs, en kenteeckens der H. kerck
voor Fredericus van Metelen
[c.1682]
€90 - €120

In-12°, 732 [= 742], [12] pp. Waarschijnlijk niet echt te Antwerpen gedrukt, maar in de Noordelijke Nederlanden. Gebonden in vol perkament uit de tijd, vervuild. Bijgevoegd: Den Grooten Brugschen Comptoir Almanach voor het jaer MDCC. LXXV. Tot Brugge, Joseph de Busscher, 1775. In-8°, opgedragen aan J.B. Joseph Wullems. Samengebonden met 'Taryf der goude en zilvere specien'. Gebonden in vol leder met het wapenschild van de Stede ende Casselrye van Waesten (Warneton), goud op snee. Rug en randen versleten (samen: 2 vol.)