[IEPER] - DENYS, P.P.

M. Alp. Vandenpeereboom. Ministre d'état, sa vie ses oeuvres. Manifestation du 30 septembre 1883
Ypres
Ch. Deweerdt
1884
€90 - €160

Gr. in-8°, portret in litho, 257 pp + 16 pp (bio- bibliogr.). Onafgesneden in halfled. band met nerven, rijk versierde rug met wapen van Ieper en goudstempeling op voorplat. Mooi ex. Bijgevoegd: DE PAUW - Ypre jeghen Poperinghe. Gent, 1899. 8°, xlvi, 330, [2] pp, mod. rexine band + CORNILLIE - Ieper door de eeuwen heen. Ieper, 1950. 4°, 376, [1] pp, ill. bt, 2 kaarten los bijgevoegd, 1/425 ex. Half kunstled. band uitg. + GALLANT - Toponimie van Wervik (1963). Ex. 19/200. (4)